TRENINGI KRAV MAGA
WARSZAWA (Mokotów, Ochota) ŁÓDŹ

Jesteśmy przedstawicielami międzynarodowej organizacji KMG - KRAV MAGA GLOBAL by Eyal Yanilov
Sekcje w WARSZAWIE i ŁODZI prowadzą instruktorzy: Jacek Walczak i Anna Krupska


KRAV MAGA dla Kobiet

Krav Maga została stworzona w odpowiedzi na potrzeby różnych grup docelowych. Główny podział przebiega między krav maga w wersji militarnej wykorzystywanej przez wojsko, policję, służby ochrony, a krav maga tzw. cywilnej, czyli takiej, z której korzysta większość z nas w celach samoobrony. Zajęcia samoobrony odbywają się w grupach mieszanych (koedukacyjnych), w formie szkoleń dla kobiet, a także w grupach dla dzieci.

Krav Maga dla kobiet uwzględnia specyficzne potrzeby tej grupy, min. umiejętność obrony przed atakami na tle rabunkowym i seksualnym. Owa potrzeba znajomości samoobrony jest szczególnie widoczna w dzisiejszych czasach, gdy kobiety z wyboru lub z konieczności żyją aktywnie i samodzielnie, często nie mogąc liczyć na fizyczną ochronę ze strony męża, partnera, czy braci.

Zobacz wideo-instruktaż o samoobronie dla kobiet przygotowany wspólnie z portalem Gazeta.pl Kobieta

Nasze treningi uczą determinacji i asertywności, wczesnego rozpoznawania zagrożeń i prewencji, wykorzystania swych mocnych stron w samoobronie werbalnej i fizycznej. Dzięki nim stajesz się silniejsza, sprawna, zyskujesz pewność siebie, redukujesz stres. Zajęcia samoobrony mogą być alternatywą lub dopełnieniem zajęć fitness, łączą bowiem spalanie kalorii, redukcję tkanki tłuszczowej ze zdobywaniem konkretnej wiedzy na temat bezpieczeństwa osobistego. Jeśli lubisz formy fitness oparte na sztukach walki, sprawdź czy Twoje ciosy działają w samoobronie.

W jakich zajęciach mogę uczestniczyć?

Warsztaty dla kobiet - jednorazowe szkolenia odbywające się kilka razy w roku.
W warsztatach uczestniczą zarówno kobiety, które po raz pierwszy spotykają się z tą formą aktywności, jak i dziewczyny z grupy koedukacyjnej początkującej lub/i zaawansowanej. Co roku organizujemy je min. pod koniec listopada, gdy przypada Międzynarodowy Dzień przeciwko Przemocy Wobec Kobiet. Zobacz film z jednego z takich szkoleń.

Szkolenie „Intro”
Zwykle odbywa się w weekendy i jest przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy nie mają doświadczenia w sztukach walki, samoobronie. Szkolenie to ma na celu wprowadzić kandydatów do pracy w regularnej grupie początkującej, ale może być traktowane jako jednorazowy krótki kurs.

Treningi w grupie koedukacyjnej
To standardowe zajęcia grupowe, które znajdziesz w grafiku z podziałem na lokalizacje i stopnie zaawansowania. Jeśli nie masz nic przeciwko trenowaniu z mężczyznami, to zachęcamy do udziału w tej grupie. Nie będziesz tu osamotniona - na treningi przychodzi kilka, kilkanaście uczestniczek.


oboz, krav maga, obóz oboz, krav maga, obóz oboz, krav maga, obózWszystkie materiały użyte na tej witrynie są własnością Jacka Walczaka i nie mogą być wykorzystywane bez jego zgody.
© 2004 - 2014 KRAV MAGA SYSTEM - Jacek Walczak All Rights Reserved
Design: toxicwork